رستوران پایاب کیش

معرفی رستوران : رستوران پایاب یکی از رستوران های سنتی جزیره کیش است که به خاطر دکوراسیون و فضای گرم و صمیمی خود مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته است. این رستوران که دارای ظرفیت 300 نفر می باشد دو محوطه نشستن شامل تخت های سنتی و میز و صندلی دارد. هر شب در این رستوران برنامه شاد موسیقی زنده اجرا می شود که تاثیر به سزایی در موفقیت آن داشته است. هم چنین در کنار این رستوران یک چایخانه سنتی نیز وجود دارد. هم چنین امکان رزرو میز بری مراسم های شما وجود دارد و اگر مایل به صرف غذا در محیط رستوران نیستید می توانید آن را در هتل محل اقامت خود تحویل بگیرید. در این رستوران سرویس اینترنت بی سیم رایگان نیز به شما مهمانان گرامی ارائه می شود.

رستوران پایاب کیش

منو رستوران: در منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی وجود دارد که طبیعتا غذاهای سنتی آن و مخصوصا کباب های خوش طعم این منو طرفداران بیشتری دارند.

پیشنهاد ما: نشستن در فضای روباز و دل نشین این رستوران، گوش سپردن به موسیقی زنده و صد البته چشیدن غذاهای خوش طعم پایاب فرصتی است که نباید آن را از دست بدهید.

رستوران پایاب کیش

ساعت کاری رستوران : از صبح تا بعد از ظهر برای صبحانه و ناهار - از بعد از ظهر تا شب برای شام

رستوران پایاب کیش

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در نزدیکی میدان المپیک کیش قرار گرفته است. هم چنین مجموعه پایاب کیش که یکی از مکان های دیدنی جزیره است در کنار این رستوران قرار گرفته

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید