رستوران هشتگ کیش

معرفی رستوران : رستوران هشتگ یکی از رستوران و فست فودهای جزیره کیش است که در سال 1395 افتتاح شده است. این رستوران با دکوری بسیار زیبا به سبک تلفیقی از مدرنیته و کلاسیک است که در آن ماشین های قدیمی و علائم راهنمایی و رانندگی وجود دارد. دیزاین غذاها هم به سبکی خاص انجام انجام می شود و غذاها در ظرف های عجیب و غریب و خاصی مانند پیمانه های اندازه گیری قدیمی سرو می شوند. برخی شب ها در این رستوران برنامه موسیقی زنده شاد اجرا می شود که می توانید از آن لذت ببرید. ظرفیت این رستوران 80 نفر است و میز و صندلی های این رستوران به سبک های مختلف کوتاه و بلند است.

رستوران هشتگ کیش

منو رستوران: منو این رستوران بیشتر شامل غذاهای فست فود و استیک است. انواع پیتزا، ساندویچ و برگرهای خوش طعم در این منو وجود دارند.  مخلفات غذا مانند سیب زمینی و انواع سالاد هم در این منو وجود دارند که سیب زمینی های ویژه این منو محبوب مسافران تور کیش است. 

پیشنهاد ما : فست فودی بسیار خوب و تازه تاسیس که در مدت کم از تاسیس خود طرفداران بسیاری پیدا کرده است و غذاهایی که همه طعم آن را چشیده اند را به سبک دیگری سرو می کند. هم چنین قیمت های منو بسیار مناسب است و با یک بار امتحان مشتری دائمی این رستوران می شوید.

رستوران هشتگ کیش

ساعت کاری رستوران : 13 تا 16 و 20 الی 1 بامداد

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در طبقه اول ساختمان هدیش کیش که در بلوار خلیج فارس است، قرار گرفته است.

رستوران هشتگ کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید