اسکوتر برقی کیش

معرفی:اسکوترهای برقی همان دوچرخه یا موتورهای کوچک برقی هستند که مشافران تور کیش میتوانند با آن در جاده مخصوص دوچرخه سواری به دیدن زیبایی های جزیره کیش بروند و لحظات خوبی را تجربه کنند.نیروی محرکه اسکوترها از باطری تأمین شده و اگز کامل شارژ شده باشند تا یک ساعت یا بیشتر می توانید با آنها به گشت و گذار بپردازید.مسافران تور کیش میتوانند با استفاده از گاز و ترمز از این وسیله هیجان انگیز استفاده کنند.این بازی هیجان انگیز برای خانم ها و آقایون قابل استفاده میباشد.

اسکوتر برقی کیش

شرایط استفاده و قرارداد اجاره اسکوتر برقی:

1.به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و پرداخت 50 هزارتومان ودیعه جهت ضمانت سلامت دستگاه.

2.داشتن حداقل 15 سال تمام برای تکمیل فرم قرارداد اجاره و قبول مفاد آن.

3استفاده از وسایل ایمنی (کلاه ایمنی).

4.خسارت وارده به دستگاه که ناشی از بی احتیاطی و عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه باشد به عهده اجاره کننده می باشد.

5.دستگاه اسکوتر فقط جهت تردد در جاد مخصوص دوچرخه می باشد. لذا جداً از رفتن به درون معابر پیاده و سواره رو و همچنین جاده های خاکی خودداری فرمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخلف ضمن بازپسگیری دستگاه، اجاره کننده ملزم به پرداخت وجه 50هزارتومن جریمه نیز خواهد شد.

6.ایستگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال مجروح و آسیب دیدگی افراد در جریان اجاره دستگاه نداشته و اجاره کننده با علم و آگاهی از نحوه کارکرد و کنترل دستگاه آن را در اختیار گرفته است و لذا با امضا قرارداد کلیه مسئولیت پیشامدهایی که سهواً و یا عمداً در جریان اجاره توسط او به وجود می آید را تقبل می نماید و در این رابطه طرح هرگونه ادعایی را برای ایستگاه نخواهد داشت. 

اسکوتر برقی کیش

زمان اسکوتر سواری این موارد را رعایت نمایید:

1.زمان را در نظر داشته باشید تا به موقع و قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه برگردید.

2.حتما از سمت راست حرکت نمایید.

3.با سرعت زیاد نرانید.

4.مراقب کودکان و سالمندان باشید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید